Srpen 2017

Chybí mi zima

23. srpna 2017 v 10:10 | Jezdec na sudu |  Tvořím
Zdravím,
vím že jsem říkala že budou pravidelné články o skicákové výzvě. Tak nějak skicuji, ale nemám tam nic moc dobrého. Takže po úmorném mučení se studiema předmětů (které dopadly katastrofálně) jsem se rozhodla upatlat si nějákou krajinku podle fantazie.

A jak k došlo k tomu že na konci léta je v mé krajince sníh? Inu, nemám ráda léto a zima mi opravdu chybí. V létě mám totiž problém s citlivou kůží a hned se spálím či pro jistotu chytnu úpal nebo tak něco. K tomu moje plavecké schopnosti jsou takřka nulové a stejně tak chuť vystavovat své tělo v plavkách. Mezitím co zima... Teplý čaj, možnost zamotat se do deky bez toho abych se musela bát že se upeču, sníh, velký stes ohledně klauzur protože všichni nestíháme a jsme líné hovada něco dělat doma,... Prostě krásné období. Už aby přišla.


Skicáková výzva + tvorba za první týden

6. srpna 2017 v 22:37 | Jezdec na sudu |  Tvořím
Zdravím,
Tak se po nějáke době zase hlásím. A s čím tentokrát? Inu vymyslela jsem pro sebe výzvu a myslím si že tahle výzva by mohla být něčím zajímavá pro všechny umělce. Tímto chci všechny "vyzvat" aby do toho šli se mnou.

O co se vlastně jedná?
Vytvořila jsem si skicák o přibližně 200 stranách (nejsem si jistá zda jich je přesně 200 neboť mi vazba nějáké stránky sežrala a já si nevím zda jsem přidávala nějáké navíc) a tento skicák musím vyplnit do 150 dní. Takže to vychází na více jak jednu kresbu či malbu denně. Nezáležím na tom zda je do toho skicáku nebo ne. Pokud je ve správné formátu tak není problém vzít lepidlo a přilepít ji či vložit mezi stránky. Můj skicák má formát A5. A můj cíl je kreslit každý den a nevynechávat.